Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Смугу перешкод обладнали у Зіньківській опорній школі

Смугу перешкод обладнали у Зіньківській опорній школі

У Зіньківській опорній школі облаштовують єдину смугу перешкод. Комплекс передбачений для навчання із предмету «Захист Вітчизни». Чим особлива споруда та які ще перевтілення сталися у навчальному закладі після отримання статусу «опорного», дізнавалися наші кореспонденти.

На сто шістдесят учнів побільшало у Зіньківській школі №1 після здобуття статусу опорного. Заклад має чотири філії. Старшокласники їздять до Зінькова. Саме для них розрахований предмет «Захист Вітчизни». Їхні заняття планують урізноманітнити, створивши смугу перешкод на базі опорної школи. 

Сергій Ковальов, вчитель географії та захисту Вітчизни: Робилася вона для того, щоб проводилися змагання між дітьми один з одним. Вона зроблена у подвійному екземплярі.

КОР.: Починається проходження смуги із кидання гранати на двадцятиметрову відстань.

Сергій Ковальов, вчитель географії та захисту Вітчизни: Потім перестрибують окоп, біжать через лабіринт, який ви бачите. Потім перед вами забор. Вони залазать по драбинах на зруйнований міст. Пробігають, зістрибують. Там є свої пропуски.

Потім школярам треба буде подолати так звані зруйновану драбину та пролом у стіні. А от наступний елемент - окоп - ще доробляють. Десятикласник Роман уже в передчутті нових занять.

Роман Ярмола, десятикласник: Я думаю, що це готує нас для життя. Розвиває нашу силу, спритність і на захист нашої держави це буде корисно, щоб учнів готували до такого.

Обладнали у опорній школі і кабінет допризовної підготовки. Обійшлося це у двісті тисяч гривень. В інших класах також нове обладнання.

Людмила Сідак, директор опорного закладу «Зіньківська ЗОШ №1»: Кожен кабінет обладнаний інтерактивним обладнанням. У нас робоче місце учителя – це ноутбук, це проектор, це інтерактивна дошка або полотно. Ми отримали кабінет математики.

За один мільйон в опорному закладі встановили нове обладнання у їдальні, розрахованій на триста місць.

Тетяна Васильєва, повар: Коли старе обладнання, то і не хочеться робити. А коли все нове, то приємно робити на кухні, коли колектив хороший. Коли діти їдять. Сама популярна – це в нас запіканка творожна. Борщ їдять, котлетки. Відбивні ми їм робимо. Всього по чуть-чуть.

Нагадаємо, Зіньківська ЗОШ №1 у трійці перших навчальних закладів, які на Полтавщині отримали статут опорного.