Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Боксер Олександр Хижняк ділився успіхами зі школярами Кошманівської школи

Боксер Олександр Хижняк ділився успіхами зі школярами Кошманівської школи

Фото з улюбленим спортсменом та автограф-сесія. Чемпіон Європи та світу полтавець Олександр Хижняк ділився успіхами зі школярами Кошманівської школи Машівського району. Зустріч організували в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab.

У спортзалі всі місця зайняті. Гість - чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк. Прийшов розповісти про свій успіх. Говорить:  бокс це вже не захоплення, а спосіб життя.

Олександр Хижняк, найкращий боксер світу (серед любителів): Протягом всього дня тренування, ранкова зарядка, а також активний спосіб життя передує на протязі кожного дня, коли я не сплю, не їм, я займаюся спортом. Емоції переповнюють,  діти усміхнені. Викладачі цього закладу зацікавлені, щоб діти вели здоровий спосіб життя.

Дев’ятикласники позмагалися в олімпійських естафетах.

Серед учнів школи є спортсмени – початківці. Олександр захоплюється футболом, а Марія гандболом. Кажуть:  азарту додала присутність чемпіона в залі.

Олександр Зіборов, учень 9-го класу Кошманівської ЗОШ: Подарунки наші і задоволення від того, що ми перемогли.

Марія Кримениш учениця 9-го класу Кошманівської ЗОШ: Дуже чекали, у п’ятницю ждали, але не приїхав, а сьогодні дождалися. І також хочеться навчитися боксу.

Дехто зі школярів вперше відкрив для себе відомого боксера - земляка.

Іван Навроцький, учень 8-го класу Кошманівської ЗОШ: У мене дідусь більше любить, про боксера нашого полтавського узнав недавно, зайшов в Інтернет і поцікавився.

Цього року Олександр  Хижняк здобув «золото» чемпіонатів Європи та світу. Спортсмена визнали кращим боксером незалежно від вагової категорії на чемпіонаті світу в Гамбурзі.

Олександр Хижняк, найкращий боксер світу (серед любителів): Це звання чемпіону світ,у і поєдинок,  в якому я виграв, приніс перемогу і для нашого міста,  і для нашої країни, залишиться не тільки в моїй пам’яті, а й у всіх любителів боксу.

Новий проект  НОКу України  OlympicLab стартував минулого року. На заходах школярів знайомлять зі зірками українського спорту та пропагують здоровий спосіб життя.

Інеса Гетьман, директор Полтавського обласного відділення НОК України: Це гіпноз, щоб заохотити дітей до занять спортом. І ми будемо мати не лише здорову націю, а й нових олімпійських учасників.

Нагороди з рук боксера отримала краща команда. На останок автограф-сесія та спільне фото.