Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Історія боротьби за житло учасника бойових дій Петра Мазура завершилася

Історія боротьби за житло учасника бойових дій Петра Мазура завершилася

Історія боротьби  за власне житло учасника бойових дій  Петра Мазура завершилася. На другому судовому засідання суддя Октябрського райсуду оголосила вирок. Опиниться на вулиці  ветеран війни чи продовжуватиме жити у гуртожитку,  розповість моя колега Валерія Рибалка.

У Октябрсьому райсуді Полтави продовжили розгляд справи  щодо житла Петра Мазура. Він учасник бойових дій в Афганістані. За свій життєвий шлях, каже, бачив багато. Але зараз судиться з керівництвом швейного підприємства УТОГ, щоб не залишитися без даху. Говорить, раніше договори  про найм не укладали. Тепер підписати договір - значить добровільно виселитися.

Петро Мазур, відповідач: Раніше не було договорів, а потім років 3-4 я підписував його, поки не кинувся на те, щоб я платив 25-ть процентів., так як я пільговик. І вони ж вже начали тоді то виселять. 

Петро розповідає: ніколи не думав, що в будь - який момент може опинитися на вулиці . Наразі його хочуть  виселити із гуртожитку, в якому він прожив та був приписаний більше 17-ти років. Зараз афганець стоїть у черзі на квартирному обліку в Полтаві, власного житла не має.

Світлана Мазур, відповідач: Нас начали вони виселять, так як ми ж  вже чужі, не відносимось до цього підприємства. Ну ми ж не підписували договір і вони почали нас виселяти. Ну не тільки нас, багато виселяють людей, того що не підписуємо договір. 

Наприкінці 90-их Петро влаштувався на швейну фабрику Українського товариства глухих. Тоді  заселився в гуртожиток від підприємства. Через 2 роки звільнився через низьку зарплатню. Тепер судиться з керівництвом фабрики.  Позивачі коментувати нам ситуацію відмовилися. Наполягають:  мешкати в гуртожитку можуть лише робітники, які працюють на фабриці.

Ознайомившись з  доказовою базою та вислухавши судові дебати між стороною позивачів та відповідачів, суддя вирішила:

Юлія Гальонкіна, суддя Октябрського районного суду: Про усунення перешкод для користування майном шляхом виселення з гуртожитку без надання житлового приміщення – відмовити.

Петро Мазур, відповідач: Звичайно я задоволений рішенням суду. І я був впевнений в цьому рішенні, тому що  як учасник бойових дій. Думаю, що вони не повинні були ущемить мої права. В законі сказано, що першочергове отримання жилої площі.