Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

До Полтави з'їхалися півсотні тенісистів

До Полтави з'їхалися півсотні тенісистів

 До Полтави з’їхалися помірятися  вправністю півсотні спортсменів: люди з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та розумового і фізичного розвитку взяли участь у змаганнях з настільного тенісу.

Володимир після травми пройшов тривалий шлях реабілітації. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям хлопець займається спортом. На тенісному турнірі вперше. Говорить: в Кобеляках тренується в шкільному спортзалі. Мріє розвивати настільний теніс у своєму місті.   

Володимир Покотило,  учасник змагань: Раніше взагалі не займався, не вмів ракетку тримати, а зараз вже щось розумію в цій грі, думаю досягнення будуть в майбутньому.

 Кременчужанка Світлана Карпук грає в теніс з восьми  років. А ще захоплюється міні-футболом. До спорту  залучає й сина.

Світлана Карпук,  учасниця змагань: Настольный теннис это мое хобби. Я ещё училась в школе и сказала себе. Света ты будешь играть

Євген Карпук,  учасник змагань: Мать меня хотіла сдать на футбол, но меня не взяли из-за проблем с ногами. Бросал настольный теннис,  уходил на большой, но не понравилось вернулся в настольный.

Турнір  влаштувала  громадська організація «Ключ простору» з нагоди 25-річчя. Окрім того, що  позмагатися учасники можуть познайомитися, поспілкуватися та підтримати один одного.

Костянтин Арнаутов,  голова ГО «Ключ простору»:Не сидіти і думати, хай держава допоможе, а добиватися самим. Це стимулює людей до активної діяльності.

 До Полтави приїхали півсотні спортсменів. Серед гостей представники  Донецької та Кіровоградської областей. Змагання провели власними силами та за підтримки спонсорів.