Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтава стала 18 містом в "божевільному марафоні" Макса Кідрука

Полтава стала 18 містом в "божевільному марафоні" Макса Кідрука

«Божевільним марафоном» назвав свій черговий тур сучасний письменник Максим Кідрук. У Полтаві він презентував свою нову книжку «Не озирайся і мовчи». Більше про це - журналісти «Лтави».

Лілія Сологуб, журналістка: «Вихід на нову ауудиторію, виклик для себе»,- так сказав Максим Кідрук про власний  промотур.    Полтава у ньому – вісімнадцяте місто зі ста запланованих.

Максим Кідрук, сучасний український письменнник: Мій новий роман – це роман про двох підлітків, але відразу наголошую,  роман не для пілдлітків. Для мене. Для  мене це історія, в якій я піднімаю важливі питання для сучаних підлітків, але підіймаю на дорослому рівні

 «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор порушує проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, глузування в школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Максим Кідрук, сучасний український письменнник: Я шукав певну наукову ідею,хай не зовсім реалістичну, але можливу, ка б стала підгрунтям для роману.

Полтавка Тетяна була і на попередніх презентаціях в обласному центрі Кідрука.

Тетяна, учасниця презентації: Чекала дуже, тепер ось уся ніч буде присвячена Кідруку.

Прихильник творчості письменника – і Валерій

Валерій, учасник презентації: По-перше, це те, що пишеться українською. І дуже цікавий жанр – технотриллер

Нагадаю, Максим Кідрук – 33-річний  сучасний український письменник, за освітою інженер – енергетик, пише у жанрі технотрилер.