Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Прокуратура: "Замах на нардепа Мосійчука - не єдина версія теракту в Києві"

Прокуратура: "Замах на нардепа Мосійчука - не єдина версія теракту в Києві"

Стан нардепа з Полтавщини Ігора Мосійчука залишається стабільно тяжким. Про це на брифінгу повідомив журналістам  лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко. Поранення Мосійчук отримав вчора ввечері у Києві, внаслідок вибуху скутера. Він  був припаркований поруч із будинком, в якому розташований телеканал EspresoTV.  За інформацією прокуратури Києва  вибух кваліфікували як теракт. Також, слідчі не виключають,  що ціллю міг бути й не народний депутат Ігор Мосійчук. Слідча група перевіряє записи із камер спостереження, зараз підозрюваних немає. За словами головного редактора телеканалу  Espreso TV Віктора Лешика,  скутер,  який вибухнув, з’явився біля будівлі за 10 хвилин до закінчення ефіру, після якого гості студії вийшли на вулицю.

Віктор Лешик, головний редактор телеканалу  EspresoTV: Виходили на вулицю, цього мопеда чи скутера не було. Тобто він з’явився десь за 10 хвилин до кінця ефіру. Дуже вдало був поставлений цей скутер. Таким чином, що він потрапляє в темну зону: фактично накладається тінь на тінь й розібратися не можливо.

Свідок:  Сильний був вибух, я думала - війна почалася. Все тряслося.

Свідок:  О пів на одинадцяту вечора  - дуже сильний вибух. Й одразу вікна повилітали на балконі, в кімнаті.

Нагадаємо, внаслідок вибуху скутера  від отиманих травм загинуло двоє людей: охоронець нардепа  Ігоря Мосійчука та перехожий.