Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Мешканці однієї з полтавських багатоповерхівок проти будівництва в’їзду до гаража за рахунок тротуару

Мешканці однієї з полтавських  багатоповерхівок проти будівництва в’їзду до гаража за рахунок тротуару

Мешканці однієї з полтавських  багатоповерхівок завадили будівництву в’їзду до гаража. У дворі їхнього будинку працівники ЖЕДу намагалися спорудити бетонну доріжку, яка могла б перекрити тротуар і заважала б проїзду водіям. Докладніше про скандальне будівництво розкажуть журналісти "Лтави".

Голос: Без скромності та без згоди людей, мешканців будинку зайняли тротуар, по якому їздять коляски, ходять діти в школу.

У дворі багатоповерхівки, де живе пані Олена, працівники ЖЕДу бетонують пандус до гаража непрацюючої котельні. Жінка каже: в'їзд  перекриває тротуар і частину дороги.

Олена Гармаш, мешканка будинку: На метр піднімається не тротуар, а гора. Нашим дітям що робити? Стрибати тут?.... на швидкості

Багатоповерхівка розташована на підвищенні. Тому зимою заїжджати у двір водіям складно. А якщо добудують бетонний в’їзд, вони і зовсім не потраплять додому, розповідає мешканець Ярослав.  

Ярослав Мусієнко, мешканець будинку: Ця ситуація просто жах. Вчора я побачив, як вигружали щебінь, сьогодні зранку вже бетонують.

Аби розібратися у ситуації, йдемо у будівельну компанію «Полтаватрансбуд». Її керівник Олексій Ландар говорить: два котельних приміщення навколо дев’ятиповерхівки на вулиці Небесної Сотні, 74, побудували десять років тому. Весь цей час вони пустували. Тому вирішили спорудитигаражі для ЖЕДу і в»їзд до нього. Аби споруда не заважала мешканцям,  побудують новий об»їзд. 

Олексій Ландар, керівник будівельної компанії «Полтаватрансбуд»: На схемі показано, що дорогу перенесуть і перепон жодних не буде. Я дав команду  припинити роботи там. І зробити в першу чергу об'їзд, а потім все інше.

Вказівку директора «Полтаватрансбуду» прибрати щебінь з дороги і припинити роботи ось ці працівники виконують.

Віктор, робітник: Бетон прибирати будемо і вивозити.

Доки об’їзду навколо будинку немає, Олексій Ландар радить водіям заїжджати у двір з іншого боку.