Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Фото 10-річного хлопчика з Мартинівки, якого визнали «Героєм-рятувальником року», буде на календарі ДСНС

Фото 10-річного хлопчика з Мартинівки, якого визнали «Героєм-рятувальником року», буде на календарі ДСНС

Фото 10-ти річного Богдана Краснопєєва, якого визнали «Героєм-рятувальником року»,  буде на сторінках календаря Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Хлопчик родом із села Мартинівка Гадяцького району. У квітні цього року з палаючого будинку виніс своїх братів. Як живе після пожежі родина і про що найбільше мріє Богдан - у сюжеті журналістки Валерії Рибалки. 

17-те квітня, каже Богдан, запам’ятає на все життя.   Цього дня  будинок,  в  якому мешкала багатодітна родина, згорів вщент. Говорить:  коли рятував братів, біля одного із них помітив коробку сірників. В той час, як діти бавилися  у будинку, їхня мама з шестирічною донькою поралася на огороді.

Богдан Краснопеєв, юний рятівник: Я зайшов в кімнату, почув запах диму. Потім відкрив шифанер – там сидів Льоха та був вогонь. Біля шкафа стояв Андрій, я вивів їх надвір. Потім згадав, що ще Ігорьок спить на дивані. Я взяв його, розбудив і виніс також надвір. А Альона поралася з мамою на городі.

Три життя врятував хлопчик. Мама  Тетяна розповідає: син росте справжнім чоловіком,  постійно допомагає по господарству.

Тетяна Краснопеєва, мама Богдана: Він мені і помагає з дітьми. Сидить з ними і по дому. Другий раз з роботи прийду, а він і картошку пожарив, і пельмені зварить,  і прибере, і стірку заправе. От це правда, що помогає, то помогає.

Днями в Державній службі України з надзвичайних ситуацій юному рятівнику присвоїли звання лауреата  Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник 2017-го року».       

Світлана Рибалко, прес-офіцер ГУ ДСНС ПолтавщиниДо нас звернулася ДСНС з надзвичайних ситуацій України, вони запропонували , щоб ми сфотографували нашого героя Краснопеєва Богданчика на календар. Цей календар планується випускатися в цьому місяці. І це буде календар на 2018-ий рік. Ми дуже пишаємося, що саме наш герой з Полтавської області буде в цьому виданні.

Богдан Краснопеєв, юний рятівник: Це ж не героїзм, коли ти рятуєш свою сім’ю.  На моєму місці міг би бути кожен.

Після пожежі родині від сільради подарували нову квартиру. Тетяна Краснопеєва, говорить, вдячна односельцям за допомогу та підтримку. Сім»я почала  облаштовувати нове помешкання.

Тетяна Краснопеєва, мама Богдана: Газову пічку треба і оце допомога треба, щоб залу зробити. Бо там треба лінолеум положить і пол положить. 

Богдан, каже, має мрію: коли виросте, хоче поїхати за кордон, аби заробити коштів для родини.

Всі охочі допомогти сім’ї  можуть звернутися до служби «Полтавських телевізійних новин».