Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець врятував жінку від шахраїв і зберіг їй більше 20тисяч гривень

Полтавець врятував жінку від шахраїв і зберіг їй більше 20тисяч гривень

На вулиці до В’ячеслава підійшла літня жінка та попросила допомогти перерахувати онукові через термінал чималу суму грошей. Вона віддала хлопцеві пакунок з грошима та назвала  у слухавку номер його мобільного телефону. За декілька хвилин В’ячеславу зателефонував невідомий, представився онуком бабусі, який несе службу в АТО, та попросив перерахувати отримані гроші йому на рахунок. Під час спілкування з незнайомцем по дорозі до банку, В’ячеслав запідозрив, що «онук» зовсім не той, за кого себе видає. Хлопець зателефонував до поліції. Правоохоронці вилучили у нього близько 22 тисяч гривень та прийнялись за пошуки жінки.

 «Виявилось, що старенькій зателефонували невідомі та повідомили, що її онук побив якогось чоловіка і зараз знаходиться в поліції, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. - Щоб онука відпустили, потрібно було перерахувати чималу суму грошей. Коли бабуся сказала, що вона не вміє користуватись терміналом, псевдо поліцейський наказав вийти на вулицю та передати ці гроші першому зустрічному».

 Завдяки розсудливості та чесності хлопця, якому бабуся віддала ці кошти, - полтавця В’ячеслава Бобровського, злочин вдалось попередити та повернути гроші.

 У поліції подякували чоловікові за гідний вчинок. 

За інформацією ГУ НП в Полтавській області.