Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

БК «Полтава» вдома двічі переграв харківський «Інваспорт»

БК «Полтава» вдома двічі переграв харківський «Інваспорт»

Другий тур жіночої вищої ліги з баскетболу став успішним для баскетбольного клубу  «Полтава». Команда Анатолія Ніщіменка двічі переграла гостей з Харкова – команду «Інваспорт». Як це було, бачили Ігор Ізотов та Євген Ковальчук.

Матч «Полтави» проти «Інваспорту» розпочався з технічних проблем. В залі педагогічного університету не працювало табло.   Враховуючи, що команда гостей - це дефлімпійці , стежити за рахунком харків’янки  не мали змоги.

Людмила Щедрива, головний тренер БК «Інваспорт»: Погано. Погано, що не працювало. Здоровим можна хоча б оголосити рахунок, а мої дівчата все сприймають зором лише. Але таке іноді буває. Мене влаштовує. Треба награвати склад. Головне аби вони вміли читати гру.

Обидва матчі відбувались за ігрової переваги полтавок.  Кращою у складі господарок стала Вікторія Заболотня, яка у кожній грі набрала 20 пунктів.  Перша гра завершилась з рахунком 56:48, а друга - 70:38.

Анатолій Ніщіменко, головний тренер БК «Полтава»: Підтягнули трошки «фізику», більше руху стало. Треба час, щоб вийти на нормальні кондиції. Нам потрібен, один високий гравець. 5 номер. Ставимо туди Таню Зозулю, вона справляється, але потрібен ще один якісний гравець на підміну

Наступні ігри наші дівчата проведуть у Миколаєві на початку грудня.