Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

На Всеукраїнському турнірі юних правознавців полтавська команда посіла ІІІ місце

На Всеукраїнському турнірі юних правознавців полтавська команда посіла ІІІ місце

У Полтаві нагородили команди-переможниці 15 Всеукраїнського турніру юних правознавців. Цьогоріч їх дві – із Харківської та Волинської областей. Протягом 4 конкурсних днів змагалися близько 130 учасників  Про що дискутували та як оцінили учасників – дивіться у сюжеті журналістів «Лтави».

25 команд взяли участь у фінальному етапі турніру. Це учні старших класів. Найбільшу кількість учасників представила Харківщина. Серед них – команда-переможниця «Слобожани». Її учасник Ігор Татаренко говорить: перед основними змаганнями проводили пробні ігри між собою.

Ігор Татарено, учасник команди-переможниці «Слобожани» (м.Харків): Труднощі в змаганнях виникали в тому, що всі завдання носили полемічний характер. Вони були неоднозначними. Дійсно суперечними. Ми критикували скільки не позицію інших команд, а скільки правильність та логічність аргументів.

Учасники – із 16 областей України. Голова журі каже: юні правознавці добре орієнтувалася в темах і всі були на високому рівні.

Віктор Ковальський, голова журі: Харків’яни, потрібно сказати, були вищі за всіх. І по знанням, і по швидкості розуміння, по темпам відповіді.(03.47-03.54) приємне враження враження справила і команда Полтави, Луцька, І Черкаси, Запоріжжя.

Команди дискутували з різних тем. Це і питання земельної реформи, боротьби з корупцією, електронної демократії. 

Сергій Петухов, заступник міністра юстиції України: Це насправді дійсно розумні діти, які повністю прочитали те, що дійсно стосується цієї тематики як на рівні законів, так і міжнародних норм. Які мають свою власну думку. Тому їх завжди цікаво слухати.

Полтавська команда «Лідер» посіла ІІІ місце. 9-тикласник Василь розповідає, що до змагань читав різні правові акти, кримінальний та адміністративний Кодекси.

Василь Василенко, учасник команди «Лідер» (м.Полтава): Команди з’їхалися з усієї України. Вони не є слабкими. Мають гарну підготовку. Плюс у деяких команд був набагато більший досвід, ніж у нас.

Нагадаємо, фінал минулорічного всеукраїнського турніру юних правознавців проходив в Ужгороді.