Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Перший фінальний матч за звання чемпіона Полтавщини з футболу завершився внічию

У Гребінці відбувся перший стиковий матч за звання чемпіона Полтавщини з футболу серед команд першої ліги.

У цьогорічному фіналі зійшлися - одна з найстаріших команд області – «Локомотив» (Гребінка), рік заснування 1938-й і одна з наймолодших – «Вікторія» (Первозванівка, Чутівський район). Цікаво, що «Вікторія» захищає своє минулорічне чемпіонське звання, а «залізничники» востаннє у фіналі чемпіонату області грали 21 рік тому.

Матч видався цікавим, видовищним та насиченим на події. У першому таймі на 17-й хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. Після розіграшу кутового відзначився Дмитро Жильчук – 1:0. Подвоїли рахунок «залізничники» у другій 45-ти хвилинці. Знову після стандарту ударом головою м’яч забив Сергій Ященко.

Наприкінці поєдинку гостям вдалося переломити хід гри. За порушення правил у штрафному майданчику проти Годвіна Чігбо арбітр призначив пенальті. Його реалізував Андрій Яковенко – 1:2. За кілька хвилин «Вікторія» опинилася у меншості. За другу жовту картку вилучили Олександра Рядних. Проте, граючи вдесятьох, підопічні Олексія Порохні змогли зрівняти рахунок. Після передачі Романа Макоріна нігерійський нападник Годвін Чігбо робить рахунок – 2:2.

За тиждень, 11 листопада, у Первозванівці відбудеться матч-відповідь. Саме за підсумками двох поєдинків і визначиться чемпіон Полтавщини з футболу 2017 року серед команд першої ліги.