Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Батькам, в яких забрали п'ятьох дітей, загрожує штраф до трьох неоподаткованих мінімумів

Батькам, в яких забрали п'ятьох дітей, загрожує штраф до трьох неоподаткованих мінімумів

У Полтаві вилучили п’ятьох дітей з неблагополучної родини.Нині троє дівчат та двоє хлопчиківтимчасово перебувають в одному із соціальних закладів міста. Наймолодшій із них  5-ять років, найстаршій 17-ять. Вона стежить  за своїми братами та сестрами. Результат первинного медичного огляду показав: загрози життю і здоров’ю дітей немає. Але остаточну оцінку стану повідомлять після комплексного обстеження.

Ірина Карюк,  начальник ювенальної превенції поліції Полтавщини: Відносно умов проживання, можна сказати, що дійсно світло в даному приміщенні відключено, відсутнє опалення, виникають сумніви щодо належного харчування дітей. І вся родина проживає в одній кімнаті цього будинку.

Поліна Ларіна, старший інспектор відділу комунікації поліції Полтавщини : Їх тимчасово забрали та помістили в спеціальний дитячий заклад, щоб за цей період вивчити можливість залишення дітей з батьками, або позбавлення їх батьківства. Були складені адміністративні матеріали за статтею 184 ККУ про адміністративні правопорушення. Передбачає відповідальність за ухилення  батьків, або осіб, які їх замінюють від виконання передбаченого законодавством обов’язків щодо забезпечення життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Санкції цієї статті передбачають попередження або штраф  від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.