Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Живопис по шовку представила полтавська художниця

Живопис по шовку представила полтавська художниця

Осінні хризантеми на шовку представила полтавська художниця Олена Пушкарьова. Виставку відкрили в обласному центрі у музеї Івана Котляревського.  Про особливості та глядацькі враження від робіт – далі у сюжеті.

Пані Олена живописом займається з дитинства, хоча, каже, і з перервами. Розповідає: для неї важливо відтворити настрій у картинах. Свої роботи пише по шовку.

Олена Пушкарьова, художниця, авторка виставки: Це така, можна сказати, авторська техніка. Але десь хтось ще нею займається, я точно знаю (0-43). (0-55) Мені іноді хочеться чимось ще, там, аквареллю, олійними фарбами, але то такі прочерки. Але потім знову мене тягне шовк.

Тетяна, відвідувачка виставки: Вона дуже талановита. І цей живопис на шовку не кожна людина зможе відтворити.

З прогулянкою осіннім садом порівнює роботи художниці заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін.

Євген Пілюгін, заслужений майстер народної творчості України: Гарні по тематиці, об’єднані однією темою осені. Я вже знаю, більше 20 років вона працює, часто виставляється в компанії жінок-художниць. Але я кажу, вона вже достойна бути прийнятою до Національної спілки художників України.

Пані Лариса особисто знає художницю. Розповідає: вдома має кілька картин Олени Пушкарьової.

Олена Пушкарьова, художниця, авторка виставки: Я просипаюся і в мене великий батік висить. І я рада, що я зустрічаю ранок разом з ним. Я дуже задоволена.

На виставці полтавська художниця Олена Пушкарьова представила понад два десятки робіт. Переглянути їх можна у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського до середини грудня.