Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Проект «По-полтавськи» підтримала Міжнародна організація з міграції

Проект «По-полтавськи» підтримала Міжнародна організація з міграції

«По-полтавськи» - проект, що стартував у Полтаві,  розкриє нові можливості для дітей, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб та інших. Його ініціюють за підтримки міжнародної організації з міграції, яка надасть майже 300 тисяч гривень на закупівлю обладнання для реалізації програм. Близько 20 їх  планують провести за півроку організатори-благодійники. Зокрема, спортивного, соціального та розважального  напряму. На сьогодні у соцмережах 500 осіб виявили бажання стати учасниками проекту.  Долучилися  і переселенеці із Луганська Дмитро Кучковський та Юлія Степанова.

Дмитро Кучковський, учасник проекту «По-полтавськи», переселенець: В этом проэкте, надеюсь, будет достаточно много интересного. Это и для детей, атошники представляют проэкт  с палатками, с выходом, с обучением и медиа-студия, но и много другого.

Юлія Степанова, учасник проекту «По-полтавськи», переселенка: В будущем придется искать работу. Найти каное-то призвание, что ли. Хочеться вникнуть в жизнь города, может быть тоже учавствовать в какой-то деятельности. Может,  что-то для себя открыть новое.