Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Ожеледиця в Полтаві: аварії та переповнений пасажирами транспорт

Ожеледиця в Полтаві: аварії та переповнений пасажирами транспорт

Аварії та переповнений пасажирами транспорт  - так почався ранок у Полтаві. А все через  ожеледицю на дорогах, яку прогнозували напередодні синоптики. Зокрема, жителі мікрорайону Левада та селища Лісок на роботу йшли пішки. Також через негоду на місцевому автовокзалі було відмінено кілька десятків рейсів. Чи відновили рух рейсових автобусів та чи вчасно комунальники міста почали обробляти дороги,  дивіться далі.

Полтавка Тетяна на роботу йде пішки. Каже: громадський транспорт до зупинок не доїжджає.

Тетяна, полтавка: З Ліска йду пішки, тому що слизько. Транспорту немає. Що це таке не посипали нічого з ранку. Вони що не бачили?

На вулиці Небесної Сотні машина годину стоїть у заторі,  говорить водій Євген. Чоловік каже: за цей час комунальників не бачив.

Євген, водій: Я виїхав десь о 7:30 і вже машини стояли. А потім все більше й більше» 00.29 00.08 «Повністю була слизька та покрита кригою. Я їхав з Левади там всі дороги слизькі. Ось сюди під’їхав і далі такі дурниці почалися….

Полтавка Любов Василівна від зупинки майже годину йде пішки.

Любов Василівна, полтавка: Я оце 50 хвилин із Південного вокзалу   пішки бо нічого немає і слизько дуже.

 Журналіст: Взагалі ніяких маршруток немає?

Любов Василівна, полтавка: Маршрутка є так людей же мільйон.

Обробляти дороги по вулиці Небесної Сотні комунальні служби почали близько 8:45-ти.  Щодо роботи комунальних служб на дорогах міста, нам не надали коментарів ні у прес-службі Полтавської міськради, ні заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Лямін.

З 7 ранку до 12 -0ї години дня у Полтаві сталося 10 транспортних аварій. В одній із них постраждала неповнолітня дівчинка – на вулиці Миру потрапила під колеса автомобіля.

КОР: Вкритими ожеледицею були й автошляхи обласного значення.  Кілька годин на автовокзалі на  автобус чекала жителька Глобиного Ольга. Говорить: її рейс відмінили через погодні умови.

Ольга, жителька міста Глобине: В 14:15 буде відправка наступна, а о 9:30 було відмінено рейс. Неприємно звісно, холодно чекати.

Начальник автовокзалу Олександр Телик говорить:  задля безпеки руху перевізники вирішили відмінити кілька десятків рейсів міжміського сполучення.

Олександр Телик, начальник автовокзалу Полтави: З ранку до 12-ї години було тридцять зривів. І тим самим ускладнюється відправлення пасажирів по рейсам Київського, Кременчуцькому напрямків. Тобто,  є з цим проблеми.

Через скасовані рейси частина пасажирів здала квитки до каси.

Олександр Телик, начальник автовокзалу Полтави: Є такі пасажири, які звертаються до кас нашого автовокзалу – квитки повертаються, якщо треба терміново їхати – переносять на інший рейс.

За словами Олександра Телика, на автовокзалі  рух транспорту відновили у другій половині дня.