Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«На порозі зими»: у Полтаві відкрили виставку живопису

«На порозі зими»: у Полтаві відкрили виставку живопису

«Полтава-2017. На порозі зими». Така назва виставки-продажу живопису, яку відкрили у Полтавській галереї мистецтв. Близько 30-ти творів у стилі сучасного модерну зображують Полтаву на перетині двох пір року.

Це - картини полтавських художників, які кілька днів тому просто неба малювали Полтаву. Потому роботи  представили на благодійній виставці -продажу. Кошти збирають для полтавця Сергія Козлова, коштом якого спорудили і відкрили пам’ятник відомому маляру Григорію Ксьонзу у селі Токарі Лохвицького району.

Філіпп Чорнобров, художник, ініціатор виставки: Художники допомагають художнику, який за свої кошти побудував, створив цей пам’ятник,  який весь час робить творчі проекти за свої кошти.

Сам Сергій Козлов ділиться враженнями від підготовки робіт до  виставки.

Сергій Козлов, автор пам’ятника Григорію Ксьонзу у с. Токарі Лохвицького району: Було дуже приємно, коли підходили до нас люди і питали: «Чому Ви тут працюєте, коли так холодно?» Один з нас, Володимир Пащенко відповідав: «Так я ж художник, я повинен працювати не тільки в майстерні, а виходити і на етюдах. І я це роблю»

Особливість виставки в тому, що вона згуртовує полтавських художників та сприяє обміну творчим досвідом, каже директор Полтавської галереї мистецтв Ольга Курчакова.

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею ім. Ярошенка: Уявіть собі ситуацію: художники малювали в місті, люди бачили це, може, підходили, спілкувалися. Родзинка в тому, що це об’єдналися декілька художників, об’єдналися навколо ідеї любові до рідного міста.

Виставка живопису «Полтава-2017. На порозі зими» триватиме з 30-го листопада по 3-тє грудня. Вхід вільний.