Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Ворскла" перемогла "Олександрію" і вийшла на третє місце

Полтавська "Ворскла" на власному полі переграла "Олександрію" - 3:1. А густий туман не став завадив командам показати футбол.

"Ворскла" (Полтава) - "Олександрія" 3:1

Голи: Кулач 20, Коломоєць 41, Кобахідзе 49 - Гітченко 90 + 2

"Ворскла": Шуст, Ребенок, Кобахідзе, Кравченко, Коломоєць (Кадімян 81), Матвієнко, Чеснаков, Кулач (Одарюк 65), Ткачук (Шарпар 75), Пердута, Гіоргадзе

"Олександрія": Паньків, Старенький (Козак 67), Грицук (Куліш 52), Пашаєв, Гітченко, Запорожан, Полярус, Цуріков, Пономар, Довгий (Банада 40), Бондаренко

Попередження: Чеснаков 74, Гиоргадзе 79 - Запорожан 53, Полярус 89

У 18-му турі чемпіонату України з футболу «Ворскла» на своєму полі перемогла «Олександрію» із результатом 3:1. Команди бігали у туманну погоду, через що кілька журналістів покинули свої місця у прес-ложі, бо не змогли розгледіти хід гри з верхніх трибун. Та й коментатор у телетрансляції кілька разів помилявся через невисоку видимість. Натомість підопічні Сачка на рідному газоні перемогли вперше за 4 останні зустрічі. Кулач відкрив рахунок на 20-й хвилині. Під кінець першого тайму Коломоєць також виконав свій прямий обов'язок - після передачі Ребенка забив ногою - 2:0. Розгромним рахунок зробив Кобахідзе, коли приблизно з 25-ти метрів пробив точно в "дев'ятку" - 3:0. Та Шуст не втримав ворота сухими - на 90+2 хвилині гравець "Олександрії" Гітченко забиває "гол престижу" і підсумовує зустріч 3:1.

Таким чином "біло-зелені" перервали низку переможних матчів гостей - у цьому чемпіонаті "Олександрія" не програє в п'яти останніх матчах. В історичному аспекті: на своєму полі полтавці обігравали "Олександрію" у 2003-му році, в трьох останніх іграх на арені імені Бутовського "олександрійці" двічі перемогли і один раз зіграли внічию.

В основі на поле не вийшли двоє лідерів Чижов та Шарпар - останній тиждень гравці лікуються від застуди. Проте Сачко все ж випустив В'ячеслава на 75-й хвилині. Чи не вперше просидів на лавці косоварський легіонер Ардін Даллку, натомість на всі 90 хвилин дебютував грузинський центральний півзахисник, який в команді з липня, - Андро Гіоргадзе. Перемога команді Сачка дозволила піднятися на 3-тю сходинку таблиці УПЛ. Останній матч у 2017-му полтавці проведуть на виїзді - рівно за тиждень в столиці зустрінуться з донецьким "Олімпіком".