Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві збирають гроші на допомогу сім'ям, рідні яких загинули в АТО

У Полтаві збирають гроші на допомогу сім'ям, рідні яких загинули в АТО

Благодійний концерт «Подякуй українському солдату» провели в Полтаві.  Його організували за участі Наталії Май, Олени Ковтун,Тетяна Садохіної, гурту «Краяни» та інших колективів та майстрів мистецтв Полтавщини. Кошти, зібрані на цьому  благодійному заході,  підуть на допомогу родинам загиблих в АТО.

         Щоб пам’ятали. Таким був лейтмотив благодійного концерту на підтримку родин загиблих воїнів.

         Наталія Май, співорганізатор заходу, заслужена артистка України: Вирішили це свято робити у грудні, коли ідуть свята нашої армії. Захід потрібний, щоб мати пам'ять і підтримати ці сім’ї, які втратили найближчих людей.

         За рік, що минув, кількість таких сімей з 28 зросла до 36. Представникам родин урочисто вручили Відзнаки Президента України, а також почесні грамоти від міської ради

         Віктор Лебедєв, колишній командир роти вогневої підтримки 16 ОМПБ: Важен даже не момент собирания денег, не количество собранных денег. Важно, чтобы члены семей погибших бойцов помнили, что их знают и помнят об их ребятах.

Серед родин загиблих воїнів є такі, які потребують як моральної, так і матеріальної допомоги.

         Валентина Чирцова, мати загиблого: Ми переселенці з Донбасу. У мене дитина сирота. У мене ще два сини на війні. А я тут живу по квартирах.

 Майже за 4 години, упродовж яких тривала благодійна акція,  зібрали  близько 40 000 гривень.

         Надія Тимченко, бухгалтер БО «БФ Горлиця» - співорганізатора акції: Ці кошти були отримані за виручені квітки та скриньок для пожертвувань. Ми поділили їх на 36 родин. В результаті отримали по 1100 гривень на кожну родину.  Комісія, коли склала акти, вклала гроші у конверти з печаткою. Ми вручену ці конверти кожній родині.

Цю благодійну акцію провели у Полтаві вдруге.