Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді розвивають сімейне волонтерство

У Миргороді розвивають сімейне волонтерство

Тут збираються люди різного віку. Розповідають: їх об'єднують не лише родинні зв'язки, а й  допомога ближнім.

Наталія Куропата, волонтер: кожного разу дитина йде з цікавою поробкою , це набагато краще, ніж сидіти перед телевізором чи телефоном.

Влад Куропатий, юний волонтер: Мы делали кормушки чтобы птички могли поесть, повесили возле дома, каждое утро посыпаем корм и они едят.

Наталія Бродська, волонтер: проводила майстер-клас по виготовленню сніжинок... я приватний підприємець, а це роблю  для душі, отримую радість занять і від того, як радіють діти на заняттях.

Дівчина: Ми садили дерева, збирали кошти на допомогу Денису Хімічу. Для мене це добре, що я можу допомогти  іншим, мої однокласники  в цьому підтримують.

Міша, проектом "глинотерапія" ми намагаємося допомогти дітям з особливими потребами відчути, що вони такі, як усі. Якби більше було волонтерів, світ був би краще.

На  творчих заняттях та майстер-класах дорослі вчать волонтерству дітей.  Разом вони долучилися до  світової волонтерської мережі.  Говорить координатор волонтерської групи VolunteerCommunityMyrhorod Любов Остапенко. Ми є невеликою частинкою світової мережі VolunteerCommunity, яка діє в таких країнах, як Україна, Білорусь, Молдова і інші країни колишнього СНГ. Ми шукаємо, де можна допомогти і допомагаємо. Це можуть бути екологічні акції, робота з людьми з особливими потребами.

На сторінці у соціальній мережі волонтери ведуть щоденник добрих справ.  Соціальні програми “Глинотерапія”, “Турніри з настільного футболу”, “Арт-майстерня” упродовж року працювали на базі Миргородського єврейського благодійного фонду “Хесед Шахар”. Волонтер Оксана Матвієнко розповідає: їх часто запрошують  проводити майстер-класи у школах району, тож планують організовувати виїзні заняття в селах та для дітей з особливими потребами.

Оксана Матвієнко, волонтер Ми побачили в цьому потребу, тому ми написали соціальний проект "Щастя з доставкою" для дітей з особливими потребами. І ми дуже сподіваємося на підтримку громади Миргорода і міжнародних спонсорів в цьому проекті.

60 учасників волонтерської групи VolunteerCommunityMyrhorod працюють третій рік.