Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві презентували картини юні художники з Дружківки

У Полтаві презентували картини юні художники з Дружківки

 «На крилах натхнення» - виставку з такою назвою презентували у Полтавському художньому салоні.  Її автори – вихованці  народної студії дитячої творчості з міста Дружківка Донецької області. Картини  виконані у різних техніках і з різних матеріалів. Про особливості  експозиції і враження дітей від Полтави розкажуть мої колеги.

Живопис, малюнок,  графіка, батик - близько п’ятдесяти картин до Полтави привезли діти із Дружківки Донецької області. Вони - вихованці місцевої народної студії дитячої творчості. Ауріка Приходько на виставці представила кілька робіт.

Ауріка Приходько, учасниця виставки: У живописі я  можу передати свій настрій та емоції. У кольорах я можу це виразити.

Дар’я Гунько малює протягом шести років. Здебільшого - натюрморти.

Дар’я Гунько, учасниця виставки: Мені подобається малювати акрилом, пейзажів у мене мало.  Мені подобається малювати квіти

Ескізи діти придумують і малюють самостійно.Свої картини  юні художники показують у різних містах України.  Кожна поїздка - за власний кошт. Полтава, за словами керівника студії образотворчого мистецтва Вікторії Джанабі, сподобалась найбільше.

Вікторія Джанабі, керівник народної студії дитячої творчості «Малюнок та живопис» (м. Дружківка): Були у Львові, Києві. Але  враження таке виникає, що Полтава – це місто художників. Діти працюють, багато працюють. Тому виникла така ідея, чому б не нести наше мистецтво в маси.

Доробок  вихованців студії образотворчого мистецтва з Дружківки оцінив заслужений художник УкраїниполтавецьВіктор Трохимець-Мілютін.

Віктор Трохимець-Мілютін,заслужений художникУкраїни:Ще Пікассо казав, що після отримання академічної освіти треба вчитися у дітей малювати. Бо дитина малює душу свою. Що вона любить, те й малює.Це одна з особливостей митців – бути самим собою, а не копіювати когось.

Переглянути виставку охочі  можуть у Полтавському художньому салоні.