Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Юні полтавці візьмуть участь у Всеукраїнському літературно-художньому конкурсі

Юні полтавці візьмуть участь у Всеукраїнському літературно-художньому конкурсі

Малюнки та літературні твори юних полтавців візьмуть участь у Всеукраїнському літературному конкурсі на протипожежну тематику. За результатами обласного етапу відібрали 17 робіт із майже 300. Докладніше про дитячу творчість на рятувальну тематику дивіться далі в сюжеті.

Казки, вірші, малюнки, оповідання - всі на протипожежну та техногенну тематику. Номінацій конкурсу 2: літературний твір та художній твір. Учасники – школярі та студенти від 6-ти до 18-ти років.

Світлана Рибалко, начальник прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області: Головним завданням цього конкурсу є не тільки навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності, як діяти в цих надзвичайних подіях, у пожежах і так далі, а також виховання у дітей почуття відповідальності за збереження навколишнього середовища.

Етапів конкурсу 3. В обласному, який тривав майже 2 місяці, представили майже 240 робіт. Враженнями від однієї з них ділиться представник прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області Атон Кочубей.

Антон Кочубей, представник прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області: Мені сподобалось, як Олефіренко Саша з Гадяцької спеціалізованої школи надав оцінку рятувальникам: «Рятувальники – це люди, які 24 години на добу перебувають у готовності рятувати людей від лиха. Гасять полум’я на полях і лісах. Це відважні і мужні люди.»  Дуже творчо підійшла дитина до цього завдання: намалювала малюнок, і своєю рукою, не друкуючи, написала твір. 

Всеукраїнський літературно-художній конкурс «Не жартуй з вогнем» у країні проводять вперше. Результати оголосять наприкінці грудня, переможців нагородять грошовими преміями.