Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Жительку Лубен, обвинувачену у вбивстві та розчленуванні матері, засудили до 15 років позбавлення волі

Жительку Лубен, обвинувачену у вбивстві та розчленуванні матері, засудили до 15 років позбавлення волі

У Київському районному суді Полтави розглянули державне обвинувачення щодо 44-річної лубенки, яка у жовтні 2016 року вбила та розчленувала свою 70-літню матір. Вироком суду 1-ї інстанції жінка засуджена за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України до 15 років позбавлення волі.      

У судовому засіданні підсудна свою вину не визнавала. Однак прокурори довели, що 5 жовтня минулого року між донькою та матір’ю виникла сварка, під час якої донька умисно вдарила матір ножем у шию, від чого остання померла на місці події. Аби приховати  злочин, підсудна за допомогою 2 ножів і молотка розчленувала труп та розвезла його частини у різні місця Лубен. Після цього вона пофарбувала ту частину підлоги у кімнаті, де лежало закривавлене тіло. А через кілька днів звернулася до поліції із заявою про безвісне зникнення матері.

Нагадаємо, 19 жовтня  2016 року неподалік автовокзалу в м. Лубни місцеві жителі знайшли голову людини. Ще одну схованку, де знаходилися інші частини тіла, правоохоронцям показала вже сама дочка. Також у ході слідчого експерименту вона вказала місце, куди викинула знаряддя вбивства (ножі). Молоток оперативники виявили у квартирі, повідомляють на сайті Прокуратури Полтавської області