Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З днем святого Миколая привітали дітей у психіатричній лікарні

З днем святого Миколая привітали дітей у психіатричній лікарні

 «Стежинкою добра» - назва акції, яку влаштували працівники телерадіокомпанії «Лтава» для дітей, які перебувають на лікуванні в обласній психіатричній лікарні. Волонтери побували в гостях у малечі та привітали її з днем святого Миколая. Докладніше – далі в сюжеті.

Іграшки, книжки, канцелярське приладдя та солодкі гостинці. Їх отримали 20 дітей, які перебувають у відділенні обласної психіатричної лікарні.  

Владислава Тищенко, зав. психіатричним відділенням Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева: Чудово, що у дітей, дякуючи подарункам, дякуючи привітанням, зберігається віра у чудеса, віра у казку. Вони отримують більше позитивних емоцій і вони щасливі.  

Подарункова терапія сприяє також адаптації дітей до суспільства, каже заступник головного лікаря психіатричної лікарні Людмила Самолеліс.

Людмила Самолеліс, заст. гол. лікаря Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева: Вони дуже люблять гостей. З подарунками це чи без подарунків. Звичайно, добре, коли з подарунками. Але головне для них – це спілкування. Спілкування з новими людьми. Це їх соціалізує.

До свята готувалися заздалегідь. Для кожної дитини малювали особисту листівку, на якій записували  бажання щодо подарунка. Потім їх розвішали на ялинці в холі телерадіокомпанії «ЛТАВА», щоб кожен охочий міг виконати чиюсь мрію. Для волонтерки Насті Хоменко, каже, це позитивний досвід.

Настя Хоменко, волонтерка: Коли я сьогодні дарувала ці подарунки, я відчувала себе так, ніби подарунки дарували мені. Мені було так приємно, адже ці діти подумають про себе краще.

Нагадаємо, акцію «Стежинкою добра» організували працівники телерадіокомпанії «Лтава». Проводять її 13-ий рік поспіль.