Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

«Різдвяна свічка» - благодійну акцію у період Різдвяного посту проводять в Полтаві

«Різдвяна свічка» - благодійну акцію у період Різдвяного посту проводять в Полтаві

 «Різдвяна свічка» – акцію, зініційовану Благодійним Фондом «Карітас Полтава», проводять в Україні у період Різдвяного посту. Більш поширена вона у західних областях. Полтава приєдналася до цієї ініціативи два роки тому. Люди з особливими потребами зі Львівщини, де діє центр «Карітас Львів», виготовляють свічки, а кошти від продажу спрямовують на допомогу соціально незахищеним дітям. Типовим ярмарком полтавці не обмежилися.

На майданчику біля головної ялинки Полтави –  наметове містечко: гарячі напої, рукотворні сувеніри, сцена, проводять конкурси, торгують.

Мирослав, школяр, продає свічки: Я продаю різдвяні свічки на благодійність. Це піде дітям, у яких обмежені можливості.

Такі акції «Карітас Україна»  проводить вп’ятнадцяте. Благодійники опікуються групою людей з особливими потребами. Свічки виготовляють власноруч. 

Алла Раковецька, керівниця проектів «Карітас Полтава»: Куди підуть гроші? Місцевому населенню. Місцеві сім’ї, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У Полтаві за кілька годин продали кількасот свічок.  Фінальним етапом ярмарку став флешмоб.  Десятки містян тримали в руках свічки  як символ милосердя і підтримки дітей, які потребують уваги. Вони утворили серце, як видно при зйомці квадрокоптером. Акція триватиме до Різдва 7 січня. Тоді Карітас і повідомить,  куди спрямує  зібрані кошти.