Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Нагороди двох загиблих у зоні АТО воїнів вручили їх рідним

Нагороди двох загиблих у зоні АТО воїнів вручили їх рідним

У Полтаві рідним двох загиблих воїнів в АТО вручили нагороди. Дружина Андрія Ярешка отримала чоловікову пам’ятну  медаль "За оборону Авдіївки". Андрій воював у складі 16-го окремого мотопіхотного батальйону. У березні 2016-го року загинув під час мінометного обстрілу під Авдіївкою.

Люся Ярешко, дружина загиблого  в АТО Андрія Ярешка: Він пішов сознательно захищати нашу Україну. Казав: мя вже хоть трохи пожив, а в моїй команді дуже молоді хлопці. Це наші діти. Треба їх захищати. Він їх вчив, ругав по ощиряв. Зате в нього всі живі були. Він всіх сохранив. 

Також нагороди орден «За заслуги третього ступеню» та медаль «За оборону Авдіївки» вручили батькам старшого солдата Романа Нетеси. Хлопець добровольцем пішов на війну після закінчення школи.  Він родом з Демидівки Решетилівського району, служив водієм у 16-му батальйоні "Полтава" 58-ї бригади. Загинув у липні цього року.

Наталія Нетеса, мати загиблого в АТО Романа Нетеси: Він пішов в 2016-му році. Пішов по своїй волі. Приїхав і сказв: мама я йду в армію. Я кажу як?Так. Я хочу йти. Щоб до нас не прийшла війна. Як ми не уговарівали, вже нічого не зробиш.