Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Суд відмінив рішення про скасування результатів голосування на дільниці Щербанівської ОТГ

Суд відмінив рішення про скасування результатів голосування на дільниці Щербанівської ОТГ

Кандидат у депутати  Оксана Гурцева, яка перемогла на дільниці у Великому Тростянці, звернулася до суду з вимогою скасувати рішення Щербанівської  сільської виборчої комісії про  невизнання результатів голосування. Його прийняли через відсутність печатки на контрольних талонах.  Представників  виборчої комісії  на суді не було.  Член  комісії Ольга Резенко телефону повідомила: на  дільниці,  були порушення. 

Ольга Резенко (запис з телефону): Були дуже великі порушення при транспортуванні виборчої документації членами ДВК № 530/765. Вони привезли нам контрольні листи в руках й незапечатані. До цих контрольних листів прикладені лише акти, а не протокол рішення. 

Полтавський  окружний адміністративний  суд зобов’язав Щербанівську сільську виборчу комісію  повторно розглянути документи  з   виборчої дільниці  у Великому Тростянці. 

Іван Сватенко, представник позивача: Тобто цей протокол, вони фактично повинні заново прийняти і внести до свого загального протоколу  вже територіальної виборчої комісії

Оксана ГурцеваМи повертаємось у сільську виборчу комісію, привозимо їм проект рішення і будемо вимагати, щоб вони його виконувал".

 Нагадаємо,  24-го грудня на Полтавщині відбулися вибори до об’єднаних територіальних громад. На семи з десяти виборчих дільниць Щербанівської обєднаної територіальної громади повторно перераховували голоси. Ще на двох – скасували результати голосування.