Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У перший день нового року в Полтаві народилася двійня

У перший день нового року в Полтаві народилася двійня

У перший день нового року в Полтаві народилася двійня. Малюки з’явилися в  перинатальному центрі. Загалом в пологових будинках міста народилося 12 дітей.

Каміла й Данилко не просто первістки, говорить мама Віталія, а й найдорожчий новорічний подарунок.  Жінка приїхала народжувати з Кременчука. Малюки поки що   в дитячому відділені.

Віталія Познякова, мама двійнят: Вага дівчинки 2 кг,360 гр, а хлопчика 2 кг 345 гр, а зріст ще не запам’ятала.

Ці двійнята  народилися першими, в перший день нового року . Сталося це в перинатальному центрі Полтави. Каміла з’явилася  о пів на першу дня, а Данилко - на дві хвили пізніше. 1 січня у цій лікарні було четверо  дітей - 2 хлопчики і дві дівчинки. Торік в цей день на світ з’явилась одна дівчинка.

Юлія Мошенець, лікар-неонатолог: Діти передчасно народжені, тому вони в палаті інтенсивної терапії, ми їх будемо дообстежувати. Тут вони знаходяться, щоб ми змогли спостерігати як вони себе поводять і робимо їм додаткові аналізи.

А це Златослава. Дівчинка народилася за три години до нового року. Тато не спускає доньку з рук,  доки мама набирається сил.

Вікторія Вусик, мама Златослави: Чекали дуже , попався нам новорічний подарок, 31 числа.

Дмитро Вусик, тато Златослави: Прийшлося то звикаємо бо ми ще самі не понімаємо

У міському пологовому будинку першою у  новорічну ніч народилася дівчинка. За  першу  добу нового року в Полтаві народилося 12 дітей: 7 хлопчиків та 5 дівчаток.