Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Обставини загибелі двох пенсіонерок у новорічну ніч з’ясовують поліція та прокуратура

Обставини загибелі двох пенсіонерок у новорічну ніч з’ясовують поліція та прокуратура

Обставини загибелі двох пенсіонерок у новорічну ніч з’ясовують поліція та прокуратура. Обидві справи кваліфікували як умисні вбивства. У селі Жуки Полтавського району 64-річна жінка померла від ножових поранень. Їх, за даними судово-медичної експертизи, було кілька десятків.

Володимир Спірідонов, начальник відділу прокуратури Полтавської області:  При виїзді на місце події було дійсно виявлено людину з ознакам насильницької смерті. Наразі особу, яка вчинила цей злочин, не затримано. Вживаються всі заходи, направлені на розкриття цього злочину і встановлення особи злочинця.

Також триває слідство щодо смерті 66-річної пенсіонерки внаслідок закритої черепно-мозкової травми у Кременчуці. Її знайшли мертвою у власному помешканні. Правоохоронці кажуть: жінку вбили через сімейний конфлікт.

Андрій Литвин, начальник відділу прокуратури Полтавської області: Підозрюваний затриманий. Напевно, на цей час уже повідомили про підозру. Поводиться допит й інші невідкладні слідчі дії. Це родинні стосунки. Син під сварки сімейної скоїв убивство матері.