Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві будинок без покрівлі та з кривою стіною не аварійний

У Полтаві будинок без покрівлі та з кривою стіною не аварійний

Напівзруйнований будинок у центрі Полтави.   На перетині вулиць  Шевченка та Кириченко стоїть споруда, яка може завалитися. За словами перехожих, ходити біля неї небезпечно.

Полтавка Ольга Іванівна каже: цей будинок за адресою Раїси Кириченко, 26 перетворили на смітник.

Ольга Іванівна, полтавка Любая машина подъехала и выкинула, местный может и не бросит. Потому что он рядом живет и этим дышит. А тот, который рядом – подъехал, вынес и выбросил.

Ось ці перехожі вважають будівлю небезпечною.

Жінка:Он аварийный. Его надо убирать однозначно. Или хотя бы оградить, что бы люди здесь не ходили.

Жінка: Я вважаю що цей будинок дуже небезпечний для людей, для дітей. Самий невеликий вітер може його звалити й це дуже небезпечно.

Чоловік: Зірвати й спалити. Нащо така руїна потрібна у центрі. Він може завалитися в будь-який момент. Можуть діти йти.

ЖінкаОн подивіться він же сиплеться.

Чоловік: Я думаю що він все-таки дуже небезпечний тим більше знаходиться у такому місті. Його треба обгородити якоюсь огорожею, щоб туди ніхто не заходив.

У міському управлінні житлово-комунального господарства на наш інформаційний запит відповіли:

Ольга Гриненко, журналіст:  Житловий будинок за адресою Раїси Кириченко 26, рішенням міськвиконкому від 27-го червня 1984-го року визнаний ветхим і немає статусу аварійного.

За інформацією комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2», яке відповіло нам на інформаційний запит, у цьому будинку три приватизовані квартири. У них зареєстровано чотири особи. Сусіди не на камеру розповіли: у дев’яностих роках минулого століття у будинку проживало двоє братів. Один з них помер, інший виїхав. Кілька разів будинок горів.

Чоловік (прихована камера): Викликали пожежників. Це було років 5-6 назад. Я сам особисто викликав. Три рази горіло.

Щоб дізнатися, що  робитимуть з цим будинком та чи убезпечать територію навколо нього, ми надіслали інформаційний запит до Полтавської міської ради.