Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві підготували подарунки дітям загиблих бійців АТО

У Полтаві підготували подарунки дітям загиблих бійців АТО

 «Подаруй дитині усмішку» – акцію з такою назвою ініціювали в обласній бібліотеці імені Котляревського. Мої колеги поспілкувалися із організаторами та дізналися, кому та що саме підготували благодійники цьогоріч.

Ось ці подарунки зібрали для дітей віком від 2 до 14 років, батьки яких загинули в зоні АТО.

Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського: Діти, які залишились без батька – назавжди обділені долею. Так трапилось. І треба всім, хто може допомогти, хоч чим-небудь, цю дитину зігріти, щоб у неї з’явилася посмішка на обличчі.

Пані Наталія переїхала до Полтави із зони АТО у 2014. В обласній бібліотеці веде гурток рукоділля для дітей. До благодійної акції долучилася разом зі своїми вихованцями.

Наталія Діда, волонтерка, представниця ініціативної групи «Полтава-Самодопомога»:  Ми робили ялинкові прикраси, робили янголів, а цього року зробили ось такі джинсові… У нас цього року така джинсова тема. Ми з джинсу дуже багато всього робили. І вирішили, що іграшки теж будуть дуже доречні і красиві.

Різдвяно-новорічну благодійну акцію в обласній бібліотеці провели втретє.  

Лілія Пархоменко: Для дітей зібрали книги, іграшки, канцелярське приладдя, солодощі тощо. Ці подарунки передадуть до Різдва. До акції долучається і наша знімальна група.