Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Футбольний клуб "Полтава" перший тренувальний збір закінчив перемогою

Футбольний клуб "Полтава" перший тренувальний збір закінчив перемогою

На товариський матч у рамках тренувальних зборів команди "Полтава" та "Черкаський Дніпро" команди вийшли із запізненням на 10 хвилин. Причина -  дощ. У першому таймі суперники намагалися створювати моменти, але забити так і не вдалося. На перерву команди пішли з нічийним рахунком. Нагадаємо, "містяни" першу частину чемпіонату України серед команд першої ліги закінчили на 2-й позиції, гості - на останній, 18-й.

У 2-му таймі тренери "Полтави" випустили на поле 9 гравців які перебувають на перегляді. Анатолій Безсмертний: Определенные выводы уже есть, и некоторые ребята уже будут подписывать контракт. Ребята провели хорошую игру,

Під кінець 2-го тайму, коли дощ вщух, полтавці забили у ворота суперників два м’ячі. Це ті футболісти, яких переглядають. Авторів голів тренери назвати відмовилися.

На відміну від футбольного клубу "Полтава" тренери з Черкас підсилити команду новими гравцями не можуть - повідомив тренер Ігор Столовицький.

Сергій Бабенко,Не ті були погодні умови, щоб ми могли качєствєнно провести ігру.Сначала замерзло, потім розтало і наш дренаж не вспів 

Наступну гру тут, на заміській тренувальній базі ФК "Полтави", зіграють на турнірі за кубок заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. Матчі відбуться  з 5 по 15 лютого. Нагадаємо, сюди приїдуть команди з Харкова, Сумщини. А ще - дублери "Ворскли", ФК "Полтава", "Олімпія" з Савинців та "Динамо" з Решетилівки.

Анатолій Безсмертний, Я думаю, шо спаринги у нас нормальные, турнир еще не в таком статусе, чтобы к нам приезжали первые команды или высшая лига. На турнир Пожечевского, приходите, болейте.

Гравці ФК "Полтави" після цього виграшного спарингу отримали кілька днів відпочинку. Повернуться на базу 3-го лютого.