Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві презентували оновлений журнал «Діє-Слово»

У Полтаві презентували оновлений журнал «Діє-Слово»

У нових випусках – нові рубрики та проекти. У Полтаві презентували два ювілейні номери дитячого журналу «Діє-Слово». В обласному центрі його видають десятий рік поспіль. До створення альманаху долучаються не лише дорослі, а й діти. Як відбулася презентаціянових випусків видання  – розкажуть мої колеги.

На сторінках полтавського журналу «Діє-Слово» - поезія, проза, а також гумористичні твори. Більшість авторів – діти, каже член редколегії Віктор Сердюк. За його словами, до десятого ювілею у виданні оновили рубрики. Також  з’явився проект, де діти виступили у ролі журналістів.

Віктор Сердюк, член редколегії журналу «Дієслово»: Ми брали інтерв’ю у відомих полтавців. Дітям було занадто цікаво. І коли дитина задає дитячі неочікувані запитання, то навіть маститій, досвідченій людині буває, не знає, як правильно відповісти.

На презентацію нових випусків «Діє-Слова» прийшли діти, які публікують свої твори у різних виданнях. Серед них – 14-річна Олена. Дівчина – учасниця літературної студії, дописує у шкільний журнал.

Олена Лелюх, учениця Полтавського міського ліцею №1: Надихаюсь, напевно, якимись історіями з життя, а пишу і прозу, і вірші, але краще проза, мабуть, виходить А так – просто пишу просто про любов, про погоду, все, що стається (1-20).

Крім Олени Лелюх, свою творчість  презентували інші учасники літературних студій, а також вихованці театрального гуртка.

ЛАЙФ: Тримайте мене! Він пише, що йому подобається Оленка та  Іванка, але якщо йому доведеться обирати, він обере улюблені бабусині пиріжки із капустою).

На заході презентували два нових випуски «Діє-Слова». Цей журнал передадуть  бібліотекам. Бібліотекар Вікторія Піскова каже: опубліковані дитячі твори мотивують і надихають на подальшу творчість.

Вікторія Піскова, бібліотекар обласної бібліотеки імені Олеся Гончара: Найцікавіше цей журнал брати тим, хто має дописи у ньому, або їхнім знайомим, вони можуть похвалитися. Ну і якщо треба, наприклад, якісь про природу вірші дістати, невеличкі оповідання, казочки чи роздуми, то там можна їх знайти

.Нагадаю, дитячий журнал «Діє-Слово» у Полтаві випускають двічі на рік накладом півтисячі примірників. Видання друкують за кошти обласного бюджету із 2008-го.