Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сьогодні стартує реєстрація на ЗНО-2018

Сьогодні стартує реєстрація на ЗНО-2018

Сьогодні, тобто 6-го лютого, розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до дев’ятнадцятого березня. Спочатку потрібно заповнити  картку онлайн, потім внести  дані письмово. Випускники шкіл подають документи через навчальні заклади. Ті, хто вже закінчив школу, можуть отримати допомогу у консультативних пунктах в Полтаві та Кременчуці.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області: Особливо звернути увагу на те, щоб ви правильно занесли свої персональні дані, тобто дату народження. Номер,серія паспорту. І правильно написали прізвище, ім’я, по-батькові.  Фотокартки, як на документи. Не має бути вільних речей. І та фотокартка повинна відповідати віку.

Катерина Зімірова, четвертокурсниця Полтавського базового медичного коледжу:  Я збираюся продовжувати своє навчання у нашій академії. ЗНО потрібно здавати і це буде чотири предмети. Обв’язково українська мова та і література. Також буду здавати математику, хімію, біологію.   Якщо ти готуєшся, то ти його здаси. Все буде добре.