Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські спортсмени не поїхали на зимову Олімпіаду-2018 і ніколи там не були

Полтавські спортсмени не поїхали на зимову Олімпіаду-2018 і ніколи там не були

Сьогодні у корейському Пхьончхані офіційно відкрили 23-ті зимові  Олімпійські ігри. Цей турнір відбудеться без  полтавських спортсменів. Наші земляки  ніколи не брали участь у зимових Олімпійських іграх. Двічі полтавський гірськолижник Ігор Вахненко мав нагоду потрапити туди, але його не затвердили до складу збірної. Цього разу могли поїхати на  змагання  члени національної збірної  хокеїсти з клубу «Кременчук». Але Україна  в цьому виді спорту   ліцензії не здобула. Представниця обласного відділення Національного олімпійського комітету Іннеса Гетьман вважає: причина у тому, що у полтавських тренерів із зимових видів спорту немає серйозного міжнародного досвіду.

Інесса Гетьман, відповідальний секретар Полтавського обласного відділення НОК України: Я б не сказала, що не вистачає бази. Все рівно наші спортсмени їздять тренуються в сезон зборів. Можливо, не вистачає тренерського міжнародного досвіду готувати таких спортсменів високого рівня. 2 чи 3 роки тому вони набрали дуже багато дітей. Ми будемо сподіватись, що якраз оці діти на наступну Олімпіаду уже хтось і буде. Якраз підростуть, як мінімум 8 років треба готувати олімпійців.

Олександр Удовіченко, голова регіонального відділення НОК України: На жаль, немає наших представників у команді на Олімпійські Ігри, але це не значить, що Полтавщина в цьому плані якась .... якась дуже негативна ситуація. Так слалося сьогодні. Будемо працювати для того, щоб з'явилися представники Полтавщини на зимову Олімпіаду.