Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Марина Проскурняк
Марина Проскурняк

Виставку робіт у техніці пейп-арт відкрили в Полтаві

Виставку робіт у техніці пейп-арт відкрили в Полтаві

У  Полтаві відкрили виставку робіт полтавської майстрині, яка працює у техниці пейп-арт. Таїсія Тулик декорує різні предмети за допомогою сарветок, розписує елементи декору технікою акрилового контуру “крапка до крапки”. Під час виставки всі охочі взяли участь у майстер – класі від майстрині. Як це було?– розкажемо  далі.             

Марина Проскурняк, журналіст: У  її колекції: панно, пляшки, шкатулки, настінні годинники, тарілки. Розфарбовує  залежно від настрою, не продумує малюнок заздалегідь. Таким чином обирає і кольорову  гаму.

Таїсія Тулик, майстриня: Ну вот на этой бутылочке типичная точечна роспись. Похоже на вышывку крестиком.Это вот тоже старая бутылочка из – под  коньяка. Решила не выбрасывать. Пейп – арт. Салфеточная техника. Не дорого.

Серветки,  пляшки, ламінат, платівки, клей ПВА – з цих речей робить  вироби  полтавська  майстриня  Таїсія  Тулик.  Техніці  акрилового контуру «крапка до крапки», говорить, не вчилася.  Стиль виконання  побачила  в Інтернеті. У роботах переважають східні мотиви. Яким буде готовий виріб – не прогнозує.  Все залежить від уяви.

Олена Никифоренко, відвідувачка виставки: У мене таке відчуття, що я потрапила на знімальний майданчик серіалу «Величне століття». І ось-ось двері відчиняться і зайде Султан Сулейман  або Роксолана. Тома, що мотиви цих творів вибору не залишають. Хочеться торкнутися і страшно торкнутися, щоб не порушити гармонію.

Тетяна Кушнірєва, відвідувачка виставки: Когда-то я  увидела роботы, они меня очень поразили. И я сказала – талант нельзя зарывать .Это должны видеть люди. Это не гордость.

У молодості  Таїсія мала проблеми з алко- і наркозалежністю.  Говорить: одного дня вирішила все змінити, бо хотіла жити. 

Таїсія Тулик, майстриня: В один момент конечно пришло такое время, когда упала на колени и просила: Господи, помоги мне. Потому, что я умерать не хочу. И, слава Богу, он услышал.

Зараз у Таїсії сім’я, троє дітей. Працює швачкою і має хобі.

Аліна Петренко, співорганізатор  виставки: Мене найбільше вразило у Таїсії – це те, що вона змогла  розпочати життя з початку, перешугнула через усі складнощі, які траплялися у її житті. І вона відкрила в собі талант, який тепер дарує людям.

Під час виставки охочі взяли  участь у безкоштовному майстер-класі художниці. Створили свій виріб, а також придбали елементи декору для оселі чи у подарунок .