Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дошку Героям Небесної сотні відкрили у Полтавській школі-інтернаті №1

Дошку Героям Небесної сотні відкрили у Полтавській школі-інтернаті №1

У Полтавській школі-інтернат №1 встановили дошку Героям Небесної сотні. Над створенням ескізу працювали вихователі та учні школи. Відкриття приурочили до дня Героїв Небесної сотні. Чия ініціатива та хто допомагав у зборі грошей,  дізнавалася Валерія Рибалка.

Павло  з  однокласниками  розробляв ескіз і   створював  дошку  Героям Небесної сотні. Хлопець розповідає:  учні 10-их класів самі виявили ініціативу створити дошку пам’яті українцям, які загинули на Майдані.

Павло Федій, учень 10-го класу школи-інтернат №1 м. Полтава:  Ми хотіли показати людям, що в кожній школі повинні стояти такі дошки. Щоб люди пам’ятали наших героїв, які зробили хоч якусь та революцію. У нас був ярмарок, там де діти купували солодощі та печиво. Ці кошти були вкладені в стенд.  Наше покоління навіть зараз готове захищати Україну.

Тетяна Корсун – одна із  вихователів, яка підтримала ініціативу дітей. Говорить:  хлопці та дівчата працювали  злагоджено. Останні власноруч робили коробки для збору коштів. Після цього  збирали в них гроші.

Тетяна Корсун, вихователь  Полтавської школи-інтернат №1:  Діти виявили ініціативу втілювати в життя проект з питань небесної сотні, вшанування пам’яті героїв. Таким чином ми почали розробляти  етапи спільно із дітьми зібрали кошти власними силами. В нас були організовані акції, діти продавали вироби, які зробили власноруч. Також збирали кошти на вулицях міста.

1200 гривень – стільки назбирали діти. За кошти  реалізували проект. А це ескіз, створення та встановлення дошки. Вихователька Ольга Павленко каже:  учні  створювали дошку з натхненням та відповідальністю.

Оксана Павелко, вихователь  Полтавської школи-інтернат №1: Вони проявляли таку досить свідому позицію та активність. Наступний наш проект – це робота більш тренінгова з дітьми. За методикою рівний-рівному, яка спрямована на спілкування дітей та становлення здорового способу життя дітей. Саме над цими проектами ми будемо працювати надалі.