Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Як захистити себе від вірусної інфекції?

Як захистити себе від вірусної інфекції?

За минулий  тиждень  на Полтавщині захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 6%. За 3 місяці 2018-ого року в області захворіли близько дев’яти тисяч осіб. З них шість тисяч  - це діти. У зв’язку з інфекцією, 49 шкіл на Полтавщині закрили на карантин.  За словами обласного інфекціоніста Лідії Войтенко – рівень захворюваності на ГРВІ та грип може зрости.

Лідія Войтенко, обласний позаштатний інфекціоніст Департаменту охорони здоров’я: Ми моніторим практично щотижня залишки медикаментів. Зараз ми не розгортали ні додатковий ліжковий фонд. Не вводили додатковий медичний персонал для обслуговування цих хворих. Але ми напоготові. Звернуся з таким проханням: якщо є підвищення температури – не виходьте в поліклініку, приглашайте сімейних лікарів до себе. І цим ми зможемо прирвати, оцей ланцюг передачі повітряно-крапельної інфекції.

Світлана Писаренко, головний позаштатний педіатр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА: Ситуація в принципі контрольована, таких складних випадків немає у нашій області, висівається грип типу Б. Саме грипу реєструється небагато. В переважній більшості – це ГРВІ. Вакцинація в порівнянні з минулим роком у нас значно зросла.