Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

«Полтавчанку» залишили лідери

«Полтавчанку» залишили лідери

Останній,  5-й тур Вищої волейбольної ліги України, визначить кращу четвірку команд, що продовжать боротьбу за путівку до Суперліги. Шанси туди потрапити має «Полтавчанка», яка перед звітним туром посідала третю сходинку в турнірній таблиці. Враховуючи, що останні поєдинки проти аутсайдерів чемпіонату, шанси вийти до «Фіналу чотирьох» - високі.

Анатолій Воліченко, тренер ВК «Полтавчанка» Нам треба перемагати в кожній грі. Іде останній тур попередніх ігор. Кожна перемога дає свою вагу.

На думку президента «Полтавчанки» Ігоря  Слинька, гра була складною через оновлення складу команди. 

Ігор Слинько, президент ВК «Полтавчанка» Дівчатам було важко, оновився склад. У нас троє дівчат поїхали закордон. Магерова поїхала до Азербайджану. Юля в Естонію. І Ганна Важинська, наш капітан в Литві тепер гратиме.

«Полтавчанка»  у першому матчі туру здолала СК «Полтава» . Суперницям вдалося взяти одну партію – 3:1.

Ірина Мороз, старший тренер СК «Полтава»: Трохи не вистачило досвіду. «Полтавчанка» більш досвідчена команда, грає давно. А для нас цей сезон перший. Будемо більше тренуватись і старатись, щоб виступати більш достойно.

Після цієї перемоги «Полтавчанка» зіграє  дві гри проти дівчат із Львова  та Запоріжжя. Олег Бондаренко та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.