Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

40 тис. грн зібрали на «Доброму концерті» для лікування полтавця

40 тис. грн зібрали на «Доброму концерті» для лікування полтавця

Майже сорок тисяч гривень зібрали на «Доброму концерті», щоб допомогти хворому полтавцю. Це п’ята частина від необхідної суми на операцію. Виступити на підтримку Костянтина Репала погодилися LondonHill, Артем Лоїк, «Живі барабани». Подробиці – від журналістів «Лтави».

Від п’ятдесяти до ста гривень – вартість квитків на «Добрий концерт». Необхідну суму відвідувачі кидають у благодійні скриньки. До їхньої уваги - двохгодинний концерт музикантів, танцюристів та гумористів.

 «Живі барабани» відкривають дійство. Керівник колективу каже: на благодійні виступи погоджуються постійно.

Євген Дудник, керівник гурту «Живі барабани»: Це потрібно і чим можемо допомогти людям, тим і допомагаємо. І нам дуже приємно, що нас запрошують на такі благодійні акції і концерти. Ми залюбки беремо участь і робитимемо це надалі.

Благодійну допомогу збирають на лікування полтавцю Костянтину Репалу. У нього - вада серця. У дитинстві його прооперували, зараз – потрібне додаткове втручання медиків. 

Давид Джалагонія, директор фонду-співорганізатора концерту: Это молодой парень, ему 25 лет. Он житель Полтавы. Активист, был студмером, раньше всегда помогал людямв тяжелых ситуациях. На сегодняшний момент оказалось так, что нужна помощь ему. Нужна срочная операция на сердце. Он сейчас в клинике в городе Киев в Институте сердца.

Ірина Ляшенко – ведуча дійства. Дівчина товаришує з Костянтином Репалом, познайомилася з ним у студентські часи. Каже: цей концерт для неї особливий.

Ірина Ляшенко, ведуча концерту та знайома Костянтина: Коли попадають в біду найближчі люди, то ти робиш все, щоб хоч якось допомогти. І того ми щиро віримо, що Костянтину цей концерт допоможе. І ми віримо в його швидке одужання.

Із необхідних двохсот тисяч гривень родина хворого зібрала сто сорок. Від продажу квитків на концерт виручили майже сорок. Для операції не вистачає двадцять тисяч.