Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Випробування негодою Полтавщина витримала

Випробування негодою Полтавщина витримала

Складні погодні умови в останній день зими спричинили низку заторів на дорогах області. Протягом ночі ускладнився рух на автошляхах Київ-Харків-Довжанський та Решетилівка-Кобеляки-Царичанка-Дніпро. Також на окремих ділянках автодороги Полтава-Олександрія.Через складані погодні умови обласні підрозділи Державної служби із надзвичайних ситуацій та поліції працювали у посиленому режимі. Подробиці розповість Карина Москаленко.

Через снігопад вчора увечері та вночі ускладнювався рух на підйомах та спусках автошляхів. Проблемними були ділянки поблизу села Гора (Полтавського району), у Решетилівському та Великобагачанському районах. Причина – попри заборону вантажівки продовжували рух, повідомляє прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавщини Юлія Іващенко.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Впродовж ночі на дорогах працювалипонад 120 одиницьтехніки та 550 дорожніхпрацівників. Роботипродовжуються і зараз. Роботитривають в усіх районах Полтавськоїобласті. Висипаноблизько 400 тонн піщано-соляноїсуміші та розчищено понад 1,5 тисячі кілометрів доріг.

Протягом доби Державна служба із надзвичайних ситуацій задіяла більше 30 одиниць техніки та ста осіб особового складу. За словами речниці ДСНС Світлани Рибалки, найбільше рятувальники допомагали водіям у Полтавському та Решетилівському районах на автодорозі Київ-Харків-Довжанський.

СвітланаРибалко, керівникпрес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області: Один автомобільрухався до села МаксимівкаКарлівського району. Нам зателефонували, щоавтомобільпотрапив у сніговий замет. Ми виїхали на місцеподії. Але швидкадопомога сама доїхала до місцяпризначення. Взагалі вона направлялася до вагітноїжінки. Ми просто допомогли цій швидкій допомозі виїхати на дорогу.

В ніч з 27 на 28 лютого не вийшли у рейс деякі автобуси в Кременчуцькому та Дніпровському напрямку. Після 8-ї ранку транспортні засоби відновили рух по міжміських і міжнародних маршрутах.

Сергій Бутко, керівник обласного підприємства «Полтаваавтотранс»: Є проблеми по таких глухих районних дорогах, де важко чистять. То тут по цих маршрутах у нас ідуть зриви.

Провідний синоптик обласного гідрометцентру Олена Панченко повідомила: складні погодні умови триватимуть протягом наступних п’яти днів.