Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Випробування снігом. День другий: Полтава в сніговому полоні (оновлено)

Випробування снігом. День другий: Полтава в сніговому полоні (оновлено)

У Полтаві всю ніч мело. Зранку не всі містяни змогли вчасно дістатися до роботи. На зупинках черги, автівки в заторах. Дороги міста чистять поодинокі трактори. Більше про це розкаже наша знімальна група.

Полтава, 9 ранку. Нечищені тротуари та дороги. На зупинках черги. Вулиці Соборності, Європейська, Котляревського засипані снігом. Дехто з містян на роботу добирається пішки.

Юрій, полтавець: Вийти з під’їзду неможна, весь транспорт іде мимо, ніхто не зупиняється, пішки йшов до 4 поліклініки, так добрався.

Надія, полтавка: Дуже погано,вообще не чистили до нас дороги,я стояла з півсьомої, 20 тролейбусів туди пішло і ні один не повернувся.

Михайло, полтавець: Із Левади до «Мелькомбінату», там люди дорогу протоптали і ходять

Юлія Кравець, журналістка: Через перемети та нечищені вулиці - так полтавці добиралися до центру міста, ми обійшли кілька вулиць, і на жодній не зустріли комунальників

Люди сніг відкидають самотужки на своїй території.

Двірничка пані Валентина чистить сніг з 5 ранку. За три години прибрала три двори.

Валентина, двірничка: Ладно там прочистили, а пішоходні, люди падають. Я з 5 ранку чищу, не бачу жодного трактора.

Олексій: Пішком добирався з Яківців, бо автобуси не ходять

Застрягають в снігу автівки. Водій Олександр каже: від заметів рятує лопата.

Олександр: Дорога це ще тут нічого, на краях позамітало, люди падають, машини буксують, неможливо.

Наша знімальна група у центрі Полтави побачила один трактор. Скільки всього спецтехніки виїхало розчищати вулиці міста, запитаємо у профільного заступника міського голови Андрія Ляміна… Ми телефонували протягом двох годин – ніхто не відповідав.

Проїзд дорогами державного значення на Полтавщині забезпечений повністю,  повідомила прес-секретар Служби автомобільних доріг області Юлія Іващенко. Для вивільнення автошляхів від снігу задіяли більше 100 одиниць техніки.

Юлія Іващенко,  прес-секретар Служби автомобільних доріг області: На дорогах державного значення працювало 127 одиниць техніки, розчистили 156 дорожники. Розчистили 1,5 тис км. Першими виїхали чистити дороги в Кобеляцькому та Кременчуцькому і Глобинському районах.

Полтавщину замітає снігом третю добу. Опади синоптики передбачають ще протягом двох днів