Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Покрівлі полтавських будинків розчистили від бурульок

Покрівлі полтавських  будинків розчистили від бурульок

 Звільнити від снігу. Покрівлі 10-ти будинків міста рятувальники розчистили від снігу та бурульок. За словами техмайстра Ніни Сторож,  під час негоди дахи житлових будівель комунальники перевіряють. Чи задоволені полтавці роботою комунальних служб - дивіться далі у сюжеті.

Почали огляд житлових будинків одразу після снігопадів, каже майстер технічної дільниці Ніна Сторож.

Ніна Сторож, майстер технічної дільниці № 3 КП ЖЕО №2: І ми обходимо наші житлові будинки, обв’язуємо сигнальними стрічками. Клеїмо оголошення, що: «обережно, можливо зсув снігу і бурульок». Щоб наші перехожі, мешканці, були уважними та обережними. Все це обходили, тому що це може бути небезпечним для життя.

Третя дільниця обслуговує 176 будинків. Ніна Сторож  говорить: бурульки утворюються на покрівлі  із нахилом.

Ніна Сторож, майстер технічної дільниці № 3 КП ЖЕО №2: Де є покрівля скатна, де є водостічні системи, де будинки без парапетів.

Розчистити від снігу та бурульок 10 будинків –  завдання на сьогодні для  рятувальників. Зокрема, по вулиці Соборності, Маршала Бірюзова, Гребінки,  Пушкіна та Навроцького. Начальник аварійно-рятувального відділення Олег Логвін  каже: на об’єктах, які внесені до архітектурних пам’яток,  працюють обережніше.  

Олег Логвін, начальник аварійно-рятувального відділення: На старих будинках нашого міста, крім того що можуть падати бурульки, ще може падати й цегла і штукатурка, й все що завгодно.

Ми запитали у полтавців, чи вчасно комунальники ліквідовують наслідки негоди. 

Жінка:  Ну не знаю. В крайньому випадку особливого дискомфорту не відчуваю. Нормально.

Бабуся: Я вам скажу що комунальники за цим слідкують. Та чи за ним встежиш. То мороз, то сонце посвітить і вже бурулька. Ну працюють люди.

Хлопець: Хто виїхав на машинах, тому було нелегко: штовхали, витягували. Перемагав той, хто з лопатами.

Чоловік: Ну взагалі працюють. Техніка їздить. Звісно, віддалені райони не дуже почищені, але центральні вулиці я вважаю чистяться. Зупинки теж. Ну посипати  тротуари може нічим.

Жінка: Я на п’ять годин ранку йду на роботу  і мені дуже важко, я по пояс йду по снігу. Але вчора я поверталася о шостій вечора, проблема та сама – хто протоптав доріжку, так і лишилося все. 

Жінка: Можна оцінити роботу комунальників десь відсотків на 65»  00.17 02.08 «Але пішохідні доріжки… Краще хочеться. Зовсім не прочищені були… Це саме на Подолі, де Миру, 1, 2, 4, 6  точніше.

Дівчина: Невчасно прочищають, люди можуть падати й отримати травми і тому подібне.

За словами синоптика Полтавського гідрометеоцентру Тетяни Шклярук,  четвертого березня опади снігу - зменшаться. Температура – знизиться до – 14  градусів морозу – вночі, а вдень – до 8 градусів нижче нуля.