Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Духовий оркестр «Полтава» привітав жінок у Міському будинку культури

Духовий оркестр «Полтава» привітав жінок у Міському будинку культури

«Для милих дам». Таку концертну програму у Полтаві до Міжнародного жіночого дня відіграв духовий оркестр «Полтава». У ній – близько 20 композицій. Їх виконували лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.  Подробиці – далі у сюжеті Карина Москаленко.

4 пісні виконав на сцені Міського будинку культури оперний співак Руслан Христиченко. Він співпрацює із духовим оркестром «Полтава» більше 5 років. Кілька композицій, каже, виконував вперше. Серед них -  «Медовий серпень» Євгена Мартинова.

Руслан Христиченко, співак: Конечно, о любви. На радость, на свет. О том светлом чувстве, о той радосте, которую испытывает каждый человек когда влюблен. Когда какие-то моменты влюбленносте. И вот это воспоминание всегда в душе. Об этом.

У концертній програмі –і класичні, і джазові композиції. Саксофоніст  Володимир Смірніцький розповідає: до виступу із оркестром готувалися протягом місяця. І додає, усі музичні твори орієнтовані на жіночу аудиторію.

Володимир Смірніцький, музикант оркестру: Найцікавіша це, мабуть, «Feeling good». Для меня это класика. Эта песня едва не первая, которую я узнал из эстрадных композиций. Конечно же «Очи черные». Это такие запоминающиеся песни.

 Серед музикантів духового оркестру – 4 жінки. Серед них і 20-річна флейтистка Марія Дорошенко. До колективу приєдналася півтора роки тому.

Марія Дорошенко, музикант оркестру: Я відчуваю оцю підтримку таку, захист чоловіків. Звичайно, є відповідальність. Як і людини, як і виконавця. Чи ти чоловік, чи жінка  - ти музикант.

Джазові композиції заспівав учасник проекту «Голос країни»  Еміль Вілонджа. Це перша його співпраця із полтавським оркестром.

Еміль Вілонджа, співак: 2 песни из репертуара Майкла Бабла, 2 песни из репертуара Френка Синатри. «Sway», «I am feeling good», «More», «My way».  (00.43-00.54) как минимум эти композиции в своем репертуаре они самые известные. И самые такие в своем роде сексуальные. Актуальны для этого праздника, что бы удовлетворить женщин в этом праздничном настроении.

На сцені також виступали лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів Віктор Щербаков і театр народного танцю «Барви».