Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Учасники бойових дій мітингували у Полтаві

Учасники бойових дій мітингували у Полтаві

У Полтаві мітингували  учасники бойових дій. З якими вимогами атовці прийшли до керівництва області під стіни облдержадміністрації,  дивіться далі.

Під будівлею Полтавської ОДА мітингували  учасники АТО, волонтери, містяни. На акцію протесту прийшли кілька сотень людей.  Вони вимагають  – притягти до відповідальності причетних до побиття активістів наметового містечка під Верховною Радою, звільнити міністра внутрішніх справ та генпрокурора. Атовці написали звернення до керівників області, яке останні мали передати Президентові України.

Олександр Гончаренко, учасник АТО: Відповідь абсолютно ні про що, звісно не надали, цього ультиматуму ніхто не передавав .

Силовиків біля будівлі  невелика кількість, перед мітингувальниками виступають атовці, волонтери, громадськість. Акція мирна. Серед натовпу учасник протесту в Києві Микита Кашницький.

Микита Кашницький, учасник протесту в Києві: Це напад був збройний, бо в Маріїнському парку стояла рота автоматників, якщо ми будемо давати спротив, але ми принципово спротив не чинили, зброї в нас не було, бо ми розуміємо поліція – це такі громадяни як і ми. І вони не є наші вороги.

Вийшов до  мітингувальників виконуючий  обов’язки голови облради Анатолій Ханко. Щодо звернення атовців, каже, мова йшла про скликання позачергової сесії щодо подій 3 березня.

Анатолій Ханко, в.о голови Полтавської обласної ради: Сесію може скликати голова ОДА, Облради та третина депутатів. Ми націоналісти за, але 7 голосів мало. Ми не задоволені тим, що останні роки відбувається в державі і протести всім силами в тому числі і силовими намагаються притиснути.

Аби відстоювати права не лише атовців, а й інших людей,  на зібранні ініціювали створити  громадську організацію. Це буде не провладна та незалежна структура учасників бойових дій та волонтерів.

Анатолій Ханко, в.о голови Полтавської обласної ради: Ми не збираємося робити ніякого перевороту, але контролювати будемо вимоги, які ставимо владі. Ми вимагаємо від влади, подумайте трішки про народ. Ми повинні створити свою не залежну Україну, не тільки словами , а й діями.

Ініціативна група зустрілася з головою  облдержадміністрації Валерієм Головком. За словами Олександра Гончаренка,  очільник готовий співпрацювати з активістами в юридичному полі, проте виходити до мітингувальників відмовився.