Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Україні протестують проти виборів президента Росії в Криму

В Україні протестують проти виборів президента Росії в Криму

В Україні протестують проти виборів президента Росії. У Харкові до консульства Росії принесли труну  з опудалом Путіна. У Одесі майже 300 правоохоронців перекрили територію консульства Російської Федерації через псевдо замінування. У Львові під стінами російського генконсульства зібралося близько сотні містян. Вони разом з поліцією не пустили проголосувати росіянку.

Громадянка Росії: Я вважаю, що президент Росії має бути той, або той то. Це моє право. Правильно. Сьогодні я знаходжуся в Україні. Законно. правильно. А який закон говорить проте, що я не маю права прийти в посольство і виразити свою думку»

Мітинги триватимуть до закриття виборчих дільниць. Таким чином учасники акцій протесту хочуть привернути увагу міжнародної спільноти до виборів в Росії та не допустити голосування росіян  на території України. Протестувати проти виборів президента Росії  вийшли у Києві, Івано-Франківську, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, анексованому Криму та інших містах України.

Юрій Яценко, політв'язень: Такими акціями ми показуємо і світові, І Росії, що Крим є не забутий, що ми далі будемо боротися. І надзвичайно важливий посил, це те, що прості громадяни, громадянське суспільство не забуває за Крим.

Рустем Мамут оглу Аблятіфов, кримський, український громадський діяч: Головний наш результат – це єднання українського суспільства, народу України. Звичайно, ми не можемо вплинути на результати виборів в Росії, і тим паче в Криму, але нам важливе єднання всередині нашого народу.