Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Два десятки нових поліцейських патрулюватимуть Полтаву

Два десятки нових поліцейських патрулюватимуть Полтаву

Присягнули на вірність народові України. У Полтаві на площі перед обласним Управлінням патрульної поліції склали присягу 23 поліціянти. Перед цим вони навчалися чотири місяці. Із новоприбулими рядовими спілкувалися мої колеги. Більше розкажуть Богдан Казирід та Лілія Пархоменко.

ЛАЙФ

У формі та із жетонами. На вірність українському народові присягають двадцять троє патрульних. У кінці тижня на перше нічне чергування вийде Юлія Савута. Говорить: жінки працюватимуть на рівні із чоловіками.

Юлія Савута, рядовий поліції: В мене спортивна підготовка є, не дуже важко було навчатися. Вогнева підготовка подобалася, стріляти. Подружилася зі зброєю. Час покаже, як це на службі буде.

ЛАЙФ

Серед новоприбулих – сімнадцять чоловіків та шестеро жінок. Їх навчали у Харкові протягом чотирьох місяців. Владислав Карпенко має юридичну освіту, про роботу в поліції мріяв із дитинства.

Владислав Карпенко, рядовий поліції: З найважчого – це саме навчання. Дуже важко, багато чого пройшли, випробувань складних. Якнайкраще старався все опанувати, але все буде детальніше видно на практиці, в роботі.

ЛАЙФ

Разом із внучками Наталія Рукавченко прийшла підтримати доньку, яка тількі-но склала присягу.

Наталія Рукавченко, мати патрульної: Вона небайдужа в мене до болю людей, до того, що відбувається в країні. Говорять про те, що жінка не повинна бути поліцейським. Я вважаю, що поліцейська жінка – це жінка, яка милосердна, жінка, яка може розуміти іншу людину.

Патрульні працюватимуть у місті, а також на трасах державного значення Київ – Харків  та Полтава – Олександрія. Нагадаю, патрульна поліція з'явилась в обласному центрі 5 березня 2016-го.