Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Полтавці на концерті Наталії Святцевої збирала кошти на оновлену студію "Разом"

Полтавці на концерті Наталії Святцевої збирала кошти на оновлену студію "Разом"

Дитяча студія «Разом», що багато років діяла як підрозділ телерадіоканалу «Лтава», припиняє свою діяльність у звичному форматі. Пов'язано це з реформою суспільного телебачення. Щоб взяти новий старт, керівниця студії Наталія Святцева, також відома як авторка і виконавиця власних пісень, влаштувала концерт. Усі кошти від квитків спрямують на подальший розвиток дитячої студії та закупівлю обладнання, необхідного для телевиробництва. Докладніше розкаже Дмитро Купченя.

У дитячу студію «Разом» потрапляють зовсім юними. Проте там ставляться до кожного, як до дорослої особистості, здатної здійснити все задумане. Малечу навчають основам журналістики – не тільки писати тексти і брати інтерв’ю, а й знімати, мовити наживо, бути редактором. Від моменту створення - більше 20 років - юні полтавці виграли усі українські конкурси, зокрема і державний – «Золоте курча». А випускники студії частіше за все пов’язують своє життя зі ЗМІ. Чим займається нинішнє покоління, цікавимось у студійців.

Марія Буніна, вихованка студії «Разом»: Дитяча студія телебачення «Разом» – це те місце, де нас навчають знімати передачі, писати різні тексти та монтувати, все, як у «дорослих» журналістів, працівників телебачення. Окрім цього нас навчають різним людським якостям, які потім допомагають нам у житті. Насправді в нас кажуть, що минулих студійців не буває, ми всі студійці до кінця життя. +в майбутньому я думаю пов’язати життя із журналістикою.

Наставниця і керівниця проекту "Разом" Наталія Святцева бардом стала в кінці вісімдесятих. Брала участь у фестивалях авторської пісні, випустила кілька дисків, а нещодавно – окрему збірку поезій. Ті, хто її близько знають, зокрема колишня керівниця телебачення "Лтава" Наталія Іванченко, говорять: людина фанатична, «горить» справою, яку робить. Більшу частину життя присвятила дітям і студії «Разом».

Наталія Іванченко, колишня заступниця директора телерадіокомпанії «Лтава»: 20 років, навіть більше,  вона проіснувала на «Лтаві». Це величезний творчий потенціал дітей. Це величезний блок грамотних, професійних програм на дитячу і юнацьку аудиторію, це взагалі велика школа майстерності дітей. + сталося так, що сьогодні студія виходить за рамки ТРК. Я  вірю, що студія «Разом» буде працювати, жити, творити прекрасні нові програми, які потрібні нашим дітям і молоді.

Наталія Святцева, бард, керівниця дитячої студії «Разом»: Цей концерт проходить у рамках підтримки дитячої студії телебачення «Разом». Оскільки дуже скоро ми будемо працювати в іншому форматі, не в форматі ТК «Лтава». І у нас є необхідність на закупівлю першого монтажного обладнання, яке доволі дороге.

На концерті виступили друзі наставниці студії "Разом" – вихованці та камерний хор. «Гілея» співає класичні композиції духовної тематики, а Наталія відома і як виконавиця християнських творів - тож мають кілька спільних творів.

Наталія Святцева, бард, керівниця дитячої студії «Разом»: Вони будуть виконувати твір Тамари Парулави, яка написала музику на мою поезію.

Анастасія Хоменко, вихованка студії «Разом»: Три пісні ми будемо співати усі разом – «Синє плаття», «Пісня про похід» і наш гімн.