Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавський ветеран МВС відмовився від позову проти всеукраїнського каналу

Полтавський ветеран МВС відмовився від позову проти всеукраїнського каналу

Олександр Ковжога відмовився від цивільного позову проти телеканалу «1+1» та судді Лариси Гольник. Справу закрили. Полтавський ветеран МВС пояснив: представник  українського каналу запропонував компенсувати судові витрати та моральну шкоду. Ім’я представника та отриману суму Ковжога  не назвав. Інший відповідач–суддя Лариса Гольник розповіла: до Ковжоги ніхто не звертався. Нагадаємо, чоловік вимагав спростувати інформацію, оприлюднену в ефірі телеканалу. А саме: в квітні минулого року полтавська суддя в інтерв’ю розповіла про адміністративну справу щодо діяльності міського голови Олександра Мамая. Та втручання в її роботу  помічників очільника Полтави. Зокрема, позивача Олександра Ковжоги.

Олександр Ковжога, ветеран  МВС України: Особа, яка відшкодувала витрати по справі та завданої шкоди запевнила мене що телеканал «1+1» добровільно відмовився від розповсюдження неправдивої інформації щодо мене, шляхом знищення відео файлів, які компрометують мене як позивача і на даний час ця інформація не розповсюджується. 

Лариса  Гольник, суддя Октябрського районного суду м. Полтави: На відміну від позивача, я – чесна й порядна людина. А він – обманює. І його неправду підтверджує те,  що з телеканалом «1+1» він не спілкувався. У мене є аудіо запис з представником «1+1»  Сергієм Фокіним. Й він з першого дня казав що цей позов є безпідставний.