Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Найкращі юні хіміки навчаються на Полтавщині

Найкращі юні хіміки навчаються на Полтавщині

Один за одним на сцену піднімаються школярі. Всі вони призери  та лауреати Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Полтавець Сергій Липенко вперше змагається на Всеукраїнському рівні. Він виборов 3 місце серед 9-класників. Сьогодні у хлопця ще й день народження - виповнюється 15 років. Здивований, багато нового дізнався. Я Хімію люблю з 7 класу. А потім перейшов новий навчальний заклад і моя вчителька мене підтримала.

Команду киян представляли 13 старшокласників. З них двоє залишилися без нагород. Сестри Інна та Вікторія Соколенко із династії хіміків. На розумовому конкурсі посіли перше та друге місця. 

Інна, Перший тур був складніший, а другий ні бо ми вже призвичаїлися і не так хвилювалися. Готувалася місяць і думаю цього достатньо, бо якби більше то це було забагатоВікторія, Я дуже хвилювалася, бо завжди хвилююся і це для мене було найважче

Кирило Данилейко з Кременчука четвертий рік поспіль перемагає на Всеукраїнському етапі олімпіади із хімії. Каже, найсильнішим був суперник зі Львова. Насправді найважче в олімпіаді, було впоратися із хвилюванням перед 1 туром ввести себе в стан спокою, ніби ти розв’язуєш вдома ніби десь тренуєшся.  

Цього року в олімпіаді змагалися більше півтори сотні школярів з усієї України. Найкраще проявили себе учні з Києва, Полтави, Харкова та Львова. Костянтин Гавриленко, голова журі, Діти сильні, діти напористі, і аргументовано захищають свою позицію в журі ми їм багато балів додали за такі нетривіальні речі.

Наступного року Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії прийматимуть тернопольці.